Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Regina delle Dolomiti, Panchia

Italský hotel Regina delle Dolomiti v zimě

Poloha

3-hvězdičkový hotel Regina delle Dolomiti se nachází v srdci italského údolí Val di Fiemme, v obci Panchià. Do místního centra a k zastávce skibusu je to jen cca 50 metrů. Do města Bolzano je to asi 40 km daleko, do Trenta 70 km.

Lyžařský areál Alpe Cermis (cca 23 km sjezdovek) je vzdálený přibližně 9 km, lyžařský areá Alpe Lusia 20 km (cca 24 km sjezdovek různé obtížnosti).

Zařízení

Hotel Lagorai, Cavalese

Val di Fiemme a hotel Lagorai v zimě

Poloha

4-hvězdičkový hotel Lagorai se nachází na klidném místě italského střediska Cavalese ve Val di Fiemme. Budete z něj mít nádherný výhled na majestátní kulisy pohoří Dolomity.

Centrum je vzdálené asi 800 metrů, stejně jako nejbližší stanice lanovky. Zastávka skibusu je přímo před hotelem.

Zařízení

Hotel La Roccia, Cavalese

Val di Fiemme a hotel La Roccia v zimě

Poloha

4-hvězdičkový hotel La Roccia se nachází v centru malebného italského střediska Cavalese, ze kterého zároveň budete mít fantastický výhled na Val di Fiemme (cca 1.000 m.n.m.).

Nejbližší dolní stanice lanovky je vzdálená pouhých 300 metrů od hotelu, zastávka skibusu je přímo před hotelem.

Zařízení

Hotel Eurotel, Cavalese

Italský hotel Eurotel v zimě

Poloha

3-hvězdičkový hotel Eurotel je umístěn uprostřed lyžařské oblasti Val di Fiemme, do střediska Cavalese se do údolí dostanete kabinkovou lanovkou během cca 20 minut. Lyžařské sjezdovky a lanovky najdete hned vedle hotelu.

Zařízení

Hotel Bellavista, Cavalese

Val di Fiemme a hotel Bellavista v zimě

Poloha

4-hvězdičkový hotel Bellavista se nachází na klidném místě, asi 50 metrů od místního centra střediska Cavalese ve Val di Fiemme. V jeho blízkosti najdete také kongresové centrum, divadlo a zimní stadión.

Lyžařský areál Cermisalm je vzdálen asi 300 metrů, skiareál Pampeago přibližně 9 km. Zastávka skibusu je 50 m od hotelu, nejbližší běžkařské stopy najdete 300 m daleko (v závislosti na sněhových podmínkách).

Zařízení

Hotel Canada, Bellamonte

Italský hotel Canada v zimě

Poloha

3-hvězdičkový hotel Canada se nachází ve Val di Fiemme, ve středisku Bellamonte. Najdete ho na klidném místě uprostřed přírody, obklopený horským řetězcem Lagorai a Pale di San Martino.

V zimě je ideální pro lyžařskou dovolenou, během krátké doby se dostanete do lyžařského "kolotoče" Bellamonte / Passo Lusia a Passo Rolle. Centrum obce je vzdálené asi 1 km, zastávka skibusu 200 metrů.

Zařízení

Stránky

Val di Fiemme na FB