Jste zde

Domů

Val di Fiemme

Snowparky

Morea Snowpark

Tento snowpark se nachází ve Val di Fiemme, na klidném a slunném místě jižního svahu v lyžařském areálu Alpe di Lusia, v nadmořské výšce cca 1.970 m.

Z Moeny vyjedete kabinkovou lanovkou do "Le Cune" a sjedete na lyžích do Castelier (Bellamonte), odkud vede sedačková lanovka Le Fassane - La Morea do parku.

Morea Snowpark o délce asi 900 metrů byl navržen tak, aby se přizpůsobil všem úrovním, se zvláštním zřetelem na bezpečnost jezdců.

Letní zábava pro malé i velké, 2. část

Krásná krajina kolem Ziano di Fiemme

Dobrodružný park Areopark

Místo: Ziano di Fiemme

Jít spolu s dětmi někam do vysokých hor v sobě skrývá vždy nějaké to riziko. Co když budou třeba trpět závratí nebo se budou bát výšek? Aby se dětem dostalo trochu praxe, a to zejména nějakou hravou a zábavnou formou, a aby si také otestovali svou vlastní odvahu, je v Dolomitech zřízeno několik dobrodružných parků. Jedním z nich je i Areopark v Ziano di Fiemme, v údolí Val di Fiemme.

Letní zábava pro malé i velké, 1. část

Alpská horská dráha

Místo: Predazzo

Alpine Coaster Gardonè ve středisku Predazzo znamená akční zábavu jak v létě, tak v zimě. Nejdříve vás vytáhnou nahoru a pak už jen jedete dolů, do 90° prudkých zatáček, rovně a pak ještě jednou kolem své osy. To je bobová dráha v Predazzu, ve Val di Fiemme.

Golfová hřiště

Golfové hřiště Golf Clubu Carezza
Autor: acquitrino

Kdo se rozhodne strávit letní dovolenou v údolí Val di Fiemme a chtěl by si i zahrát golf, nemusí nikterak zoufat. V následujícím textu vám nabídneme pár informací o místních golfových hřištích.

Golf Club Carezza

Akce v lednu 2013

Marcialonga

Legendární a proslulý závod v běhu na lyžích Marcialonga se bude v této zimní sezóně konat již po čtyřicáté (26.1. - 27.1. 2013) a dozajista opět přiláká mnoho vyznavačů běhu na lyžích a diváků doslova z celého světa.

70 km dlouhá trasa začíná ve středisku Moena a pokračuje ve směru na Canazei v údolí Val di Fassa, a pak opět nazpět přes celá údolí Val di Fiemme a Val di Fassa, přičemž cíl se nachází v Cavalese.

Program:

Výdej startovních čísel bude probíhat ve sportovní hale na Via ​​Rossini v Cavalese:

Val di Fiemme a zima, 2. část

Běžkařská trať Marcialonga
Autor: Snazzo

Speciálním zpestřením pro zimní návštěvníky je bezesporu noční lyžování. Každý týden mají návštěvníci několik příležitostí připnout si navečer lyže a vyrazit na dobře osvětlené sjezdovky v Obereggenu. Je to opravdu zábavné, lyžovat na jasně bílém sněhovém koberci až dolů, když se okolí noří do tmy anebo do umělého osvětlení.

Stránky

Val di Fiemme na FB